SKÁJ TEAM POHROMADĚ

SKÁJ TEAM JEDINEČNĚ

Tréňa Šimi "El Prezidento!"

Ostřílený stovkař, který zásadně netrénuje a drží se svého hesla "trénuje jen ten, kdo si nevěří."


Beza

Od třiceti let celoživotní kladivář. Velký hráč, který ke skoku o tyči nepotřebuje doskočiště. Bronzový Radegastový dvanáctkář, markeťák, IT specialista a grafik Skáj teamu.


Mira

Jeden ze zakladatelů týmu. Velký milující táta, loajální cyklista, oceněný výčepní, oceňovaný konzument a neochvějný slávista.


Lenočka

Věrná podporovatelka týmu a milující máma. Pro tým má srdce na dlani a na každé akci jde do plných. Silná žena, která se jen tak nevzdá. Velmi hovorný a vtipný člen týmu.


Mišutek

Držitel teamového rekordu v nejdelším nájezdu na kole za 24 hodin - 212 km. Vítěz Malohanácké 50ky. Srdcař teamu s vášní pro turistiku a Hanku.


Igor

Peti, Peti, Peti. HPP tata. Půlmaratonec pod hoďku a půl a maratonec lehoulince přes tři. Nejlepší komentátor po Zárubovi (Robertovi).


Milda

Srdcař, který si vždy najde čas na kolo či běh. Kopečky jsou jeho druhý domov (nebo první?) Když právě nepobíhá v přírodě, pobíhá v kuchyni a tvoří kulinářské lahůdky. Miluje výzvy a svoje tři holky doma, což je taky taková výzva.


Liborek

Všestranný běžec od krátkých tratí až po ultra. Nikdy nic nedělá napůl, do všeho jde s heslem - všechno nebo nic. Bývalý fotbalista, kterého přestalo bavit pobíhat jen v omezeném prostoru hřiště. Otec rodiny, která má ke sportu prostě blízko..


Horsi

Neotužující se gumař, držák a lamač dívčích srdcí. Uběhl od Aše až na konec světa 1 000 mil. Agility borec maxipsa Fíka. Charismatický jako Džoržď Clooney, degustátor života, dobrého jídla, pití a milovník dobrého jazzu.


Kozyňu

Precizní analytik a prognostik. V týmu drží prvenství nejvýše zdolané hory Gran Paradiso (4 061 m n.m.), umí o tom poutavě pohovořit a nebojí se to zopakovat.


Martin

Nová tvář Skáj Teamu pro sezónu 2024. Profesionální investigativní fotograf s nezdolnou výdrží na společenských setkáních.


Zdeňa

Matador týmu a nejvěrnější fanoušek. Má nejlepší přehled kde, kdo a kdy běží. Zná osobně většinu tradičních stovkařů.


Anička

Horsewoman. Několikanásobná účastnice Hostýnské osmy a letos dozajista úspěšná finisherka. Skvěle plní roli vizážistky teamu.


Maruška

Věrná podporovatelka, která dbá na bezpečí celého týmu a slavná výrokem z rumunských Karpat: "Tož vy ste blbí, vy si tady chodíte po závodech a tady jsou medvědi!"


Renča

MarmelLady. Skromná, veselá, kreativní a plná fantazie. Majitelka kulinářského OSKARA za domácí výrobu marmelád z nevšedních ingrediencí. Kromě toho také pěstitelka květin a vazačka krásných kytic a věnců. Ve volných chvílích vášnivá golfistka.


Tache

V atletice nejdříve překážkář, který běžel všechny tratě světa a v závěru bezchybný chodec. Pro své divoké finanční operace, které končí kupodivu vždy úspěšně, plní v týmu roli finančního ředitele.


Ivec

V mládí talentovaná florbalistka, nyní v pokročilém mládí atletická trenérka, dlouholetá spoluorganizátorka našich sportovních akcí, snowboarďačka a velmi nenápadná tenistka s dělovým bekhendem. Jejím heslem je: "Když už to pořádně neumíš, je důležité u toho aspoň dobře vypadat." Výtvarnice a háčkařka týmu, která se ve volných chvílích aktivně věnuje chovu krtků na vlastní zahradě.


Hanka

Precizní organizátorka a klidná síla, bez které se neobejde většina akcí Skáj teamu. Vášnivá turistka.


Lenka

Malá velká runnerka se stádem za zády. Pečující blondýnka, která dokončila Hostýnskou osmu. Zarputilá a přívětivá supervizorka.


Zůza

Reportérka, "práskačka", a člověk, co se nerad vzdává. Zatím dokončuje, co rozběhne či rozejde. Matka a manželka v rodině, kterou je kumšt zastihnout doma.


Staník

Srdcem stavař a podporovatel spousty sportovních akcí právě díky jeho lásce ke sportu a pohybu. Své řemeslo už pověsil na hřebík, a proto dnes s přiložením vlastní ruky k dílu podporuje svou ženu Renatku v podnikání. Aktivně a s láskou se věnuje včelařství a golfu se svou milovanou ženou.


Verunka

Tahle holka má běh v krvi. Jen ji nesmíte do cesty postavit silnici. Jakmile ale zdolává kopečky, nevidí napravo nalevo a šlape si do cíle pro bednu. Také máma a partnerka starající se o své tři nadějné sporťáky.


POVÍDÁNÍ O TOM, ČÍM JSME SI PROŠLI A CO SI PAMATUJÍ PŘEDEVŠÍM TI DRUZÍ

NAŠE ZÁŽITKY

Milda, květen 2023

Salomon Hungary ultra trail 111 km / 4 400 m+

Nádherný víkend v za doprovodu holek! Centrum závodu je v malebném městečku Szentendre na břehu Dunaje.

Pořadatel zaslouží velkou poklonu za organizaci. Trať byla pěkná, náročná a luxusně značená. Snad každých metrů visel fáborek s odrazkou. Co mě překvapilo, tak kontrola povinné výbavy před i po závodě, hned po doběhu 20 hodinový limit jsem s rezervou stihl a v cíli se radoval s holkama z času 18:42!

Určitě se do zase rádi vrátíme. Děkuji všem za podporu!  


Milda, únor 2023

CSUT - 25 závodů

Před léty jsem si dal za cíl, že získám "bronzovou" za 25 dokončených stovek. To se mi ke konci roku povedlo a já si o víkendu medaili převzal za 25 závodů! 2 913km a 95 914 m! 

Ne každá stovka má přesně sto kilometrů :-)

Nejrychlejší: Červenokostelecká - 13:42

Umístění na stupních: Mukařovská - 3. místo

Největší krize: Týnišťské šlápoty 2021 - 29:53

Nejvíce účastí: Pražská - 5x

Nejpěknější: Každá byla něčím pěkná... Některá terénem, jiná přírodou. Poznal jsem při nich spoustu fajn lidí a kamarádů Prošel jsem kus naší země a musím uznat, že to tady máme krásné. 

Děkuji všem za podporu!!! Všem pořadatelům! Bez vás by to nešlo. Děkuji mým holkám za podporu a trpělivost.  Největší poděkování patří třem osobám: Můj fyzioterapeut, masér a kuchař. Všichni tři nesou jedno jméno... Zuzana Šimová


KDE NÁS LETOS POTKÁŠ?

2024

seriál závodů BĚHY ZLÍN

seriál CSUT


Liborek, Martin, Verča, Zůza

Šimi, Milda, Horsi

13. dubna

2024 kol


všichni

3. května

Otrokovická stovka


všichni

květen

Ultra trail Hungary

Transylvania 100


Liborek, Verča

Horsi, Milda

červen

Dolomity Extreme Trail

La Sportiva Lavaredo Ultra Trail by UTMB


Horsi

Milda

červenec

Trail Verbier St-Bernard by UTMB

Rusava noční běh


Horsi

Verča

srpen

Hostýnská Osma


Verča, Martin, Lenča

září

TOR130

Syrovínský běh Velkou Moravou


Horsi

Liborek, Verča, Zůza, Milda

listopad

Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka


všichni